TEMMUZ 2024 EĞİTİM PROGRAMI


Bu ay verilmesi planlanan açık eğitimler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Eğitim süresi, yeri ve içeriği hakkında detay bilgi için lütfen arayınız. Kurumunuza özel eğitimler için, ayrıca eğitim portföyümüzü inceleyip arayabilirsiniz.


Kurum Kültürü Oluşturma


Kurum kültürü şirketlerin yazılı ve sözlü iş yapma tarzlarını belirleyen, köklü bir geçmişe dayalı, kurumsal dna ve kurumsal refleksleri oluşturarak kurumun geleceğine yönelik rotasını güvenli bir şekilde çizmesine yardımcı olan unsurlardır. Bu eğitimde kurum kültürünün önemi ve faydaları, kurumsal kültürü oluşturma ve geliştirme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.


İnovasyon Yönetimi


Rekabette avantaj sağlayabilmek amacıyla ar-ge gibi yüksek bütçeli proje çalışmaları yürütebilmek için güçlü finansal ve büyük kurumsal altyapılar gerekmektedir. Oysa inovasyon yönetimi sayesinde daha hızlı, daha pratik ve daha düşük bütçeli yenilikleri tüm firmalar gerçekleştirebilirler. Bu eğitimde inovasyon yönetiminin anlamı, şirketlere getirdiği fırsatlar, uygulama teknikleri, aşamalar vb. temel bilgiler verilmektedir.